Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Angajam tehnician mentenanta

Anunt expirat la:
16 Februarie 2020 16:01:00
Localitate:
Iasi
Preț:
100,00 Lei

Anunturi imobiliare gratuite pe Okazii.ro

Vrei sa iti gasesti si tu un cumparator pentru casa, apartamentul sau terenul tau? Poti adauga un numar nelimitat de anunturi.
Adauga anunt gratuit

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Angajam technician mentenanta in zona Moldovei.
CERINTE :
-       Experienta in domeniu
-       Cunostinte tehnice
-       Permis de coducere, categoria B
-       Disponibilitate la deplasari pe teren la sediile clientilor
RESPONSABILITATI:
-       Efectueaza mentenante generale ( ex: inlocuire butuce, lampi, spoturi, reparatii mese, scaune etc.)
-       Gestioneaza materialele necesare desfasurarii activitatii de mentenanta
-       Completeaza procese verbale de mentenante

CANDIDATUL IDEAL :
-       Persoana dinamica cu abilitati de lucru in echipa
-       Punctual si serios
-       Organizat

OFERIM :
-       Loc de munca stabil
-       Contract de munca
-       Salariu motivant si bonus de performanta lunar
-       Diurna
-       Masina de serviciu
-       Prime de Paste si Craciun

                 Daca acest anunt ti-a starnit interesul, nu ezita sa ne contactezi.
Vrem sa faci parte din echipa noastra cat de repede.